logo 5

Біографія

Без имени 1


Олександр Вікторович Завгородній - народився 4 жовтня в смт. Балабіно, Запорізької області, Україна.


 Життєпис


У 1988 році, з відзнакою закінчив СПТУ-14 у м. Запоріжжя за спеціальністю слюсар — електрик з ремонту електрообладнання електровозів. 
У 1993 році отримав повну вищу освіту у Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту ім. І.М. Калініна за спеціальністю інженер-електрик. Також у цьому році почав працювати на Придніпровській залізниці, старшим електромеханіком району контактної мережі Запорізької дистанції електропостачання. 
У 1996 році призначений на посаду першого заступника, та у 1998 році на посаду начальника Запорізької дистанції електропостачання. 
З кінця 1999 року очолив колектив Служби електропостачання Придніпровської залізниці. 
У 2000 році отримав ступінь магістра з електротехніки у Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту
У 2002 році призначений на посаду головного інженера залізниці, обіймаючи яку, розробив та впровадив систему охорони праці на підприємстві, забезпечив ефективне виконання програми ресурсозбереження, будівництва цілої низки урядових об'єктів. 
У 2011 році здобув кваліфікацію головного спеціаліста у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна та ступінь магістра у Conservatoire national des arts et métiers Франція, у сфері інтероперабельності, безпеки та сертифікації на залізничному транспорті. Того ж року захистив кандидатську дисертацію на тему «Підвищення функціональної безпеки рейкових кіл шляхом забезпечення їх електромагнітної сумісності з тяговою мережею»
З 2013 року працював начальником управління Укртрансінспекції в Запорізькій області. Сприяв розробці та впровадженню загальнодержавних програм з підвищення безпеки на наземному транспорті. 
З 1 липня 2015 року обійняв посаду заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, а вже 7 липня відповідно до наказу Міністерства інфраструктури № 253, його було призначено виконуючим обов'язки генерального директора «Укрзалізниці» та головою комісії з реорганізації підприємства. 
За короткий час було нормалізовано експлуатаційну діяльність підприємства, забезпечено потреби у перевезеннях енергетичного вугілля. 
У вересні 2015 призначений виконуючим обов'язки новоутвореного ПАТ Українська залізниця, де за час роботи здійснив перші кроки з реформування Укрзалізниці, провів успішну реструктуризацію зовнішніх боргових зобов'язань та повернув довіру партнерів до роботи підприємства. 
30 березня 2016 року звільнений з посади виконуючого обов'язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця». 
Після закінчення роботи в ПАТ «Українська залізниця» працює над вдосконаленням роботи транспортної системи України. 
Одружений. У 2016 році відсвяткував 25 річницю одруження. 
Виховує двох синів. 


Освіта


СПТУ-14 
Диплом повної вищої освіти Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту ім. І.М. Калініна;
Диплом магістра Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту;
Диплом магістра Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна;
Диплом магістра Conservatoire national des arts et métiers Франція.


Відзнаки та нагороди


Почесний залізничник (28 грудня 2002); 
Заслужений будівельник України (11 лютого 2003); 
Відзнака голови Дніпропетровської ОДА "За розвиток регіону" (28 липня 2003);
Почесна грамота Кабінету Міністрів України (3 листопада 2004) — за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку залізничного транспорту, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня залізничника.  


Про блог

Особистий блог Олександра Завгороднього, де ви можете прочитати про його міжнародну та професійну діяльність, освіту, дізнатися його думку, щодо  вирішення тих чи інших проблем. 

Пошук

Підписатися

Підпишіться на новини.

Контакти

  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.