logo 5

03 травня

Архітектурні шедеври Укрзалізниці

ПАТ “Українська залізниця” має на своєму балансі досить багато будівель та споруд, які є пам'ятками архітектури, та можуть бути віднесені до серії архітектурних шедеврів України.

Перелік пам'яток архітектури досить великий, але в цьому переліку є дійсно архітектурні шедеври.

До цього переліку віднесені сотні будівель та споруд на підставі історичної цінності, відношення до історичних подій та осіб.

Але мало хто знає, що більшість будівель споруджена за проектами дуже відомих архітекторів, яких знає не лише Українське суспільство.

Насамперед хочу відмітити, що більшість архітекторів є дійсно фахівцями, які змогли випередити свій час, передбачити наперед можливий розвиток транспортної інфраструктури та значного росту обсягів перевезень пасажирів і вантажів.

Для систематизації зробимо спробу розділити ці будівлі та споруди на декілька груп.

Група А. Адміністративні будівлі

Група Б. Залізничні вокзали

Група В. Промислові будівлі та споруди

Я свідомо не використовую сучасну назву залізниць України в формуванні короткого інформаційного екскурсу в історію, так як за більш ніж 150 років назви залізниць та місце розташування управлінь декілька разів змінювалися.

Першу групу по праву очолюють будівлі  Управління ПАТ “Українська залізниця” та управлінь залізниць в м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Донецьк.

Будівля  ПАТ “Українська залізниця”(Київ, вул. Тверська 7)

В цьому будинку  розташовані кабінети голови та членів правління ПАТ “Українська залізниця”Історія цього будинку дуже цікава. Цей будинок є Пам’яткою архітектури, зведений в еклектичному стилі у 1911-1912 роках, архітектором Мартином Васильовичем Клугом, на замовлення київського цукровара і філантропа, купця 1-ї гільдії І. Бабушкіна як будівля лікарні Бабушкіних. Спершу у будинку розташовувалася хірургічна лікарня з поліклінічним відділенням, за радянських часів тут містилися різні медичні установи, потім – пологовий будинок лікарні Південно-Західної залізниці, і лише на початку2000 років були проведено реконструкцію будинку та розташована Державна адміністрація залізничного транспорту України. 

Будівля управління Південно-Західної залізниці м. Київ

 

Роботи зі спорудження цієї величної будівлі, що займає величезний квартал, почалися 26 квітня 1888. На об’єкті щодня працювали до тисячі чоловік. Вже 19 липня 1889 відбувся урочистий обряд освячення будівлі, створеного за проектом  архітектора Олександра Івановича фон Гогена та архітектора Валеріана Івановича Куликовського(автор проектів залізничних вокзалів Фастів (стара будівля 1875-1876, знесена), Казатина (1988-1890) та будівля та споруд Фастівського залізничного вузла (1875-1876), та Часовні на ст. Жмеринка (1890). Будинок являє собою три з'єднаних між собою флігелі з двома внутрішніми дворами, де колись розміщувалися фонтани вишуканих форм. Всі ліплення були виконані в майстерні київського скульптора Єви Куликовської, за  ескізами якої також були виготовлені скульптура архангела Михаїла, що прикрасила шпиль нової Київської міської думи (1876, не збереглася, містилася на сучасному Майдані Незалежності) та Майолікові кахлі, якими облицьовано груби Будинку з химерами.

Будівля  управління Південної залізниці в м. Харків

Ця дуже цікава споруда побудована майже за два роки за проектом талановитих архітекторів Д.Ракітіна и А.Дмитрїєва Будівля нагадує добре укріплену фортецю. Навіть зараз вона вражає пропорціями і розмахом, чого вже говорити про дореволюційна часи, коли її збудували. Свій завершений вигляд цей гігант придбав в 1960-і. Прибудова була запроектована архітектором В.Фастовцем у відповідності до загальної стилістики та концепції комплекс. Один з корпусів управління вгорі прикрашає емблема відомства шляхів сполучення (сокира та якір), яка прикрашала й форму залізничників ХІХ ст. Така символіка пояснюється тим, що цьому відомству були підвладні не лише залізниці, а й водні шляхи, шосейні дороги та мости. Цікава історія й причин, що спонукали до зведення будинку управління сталевої магістралі, який вражає величчю форм та пропорцій. Річ у тім, що воно розташовувалося в 19 будинках, приміщення яких доводилося орендувати. Така розрізненість завдавала чимало клопоту та зволікань в організації роботи магістралі. Окрім того, винаймання приміщень влітало в копієчку. Через те й було ухвалене рішення про побудову власної споруди. Місцину, де нині розташована будівля раніше називали Архієрейськими левадами. Вона була болотиста — й ґрунтові води виступали на поверхню. Тож архітектори, аби втримати будинок-велетень на нетривкій підвалині, вирішили «посадити» його на кам’яні подушки — спеціальний прошарок фундаменту, а також задіяти палі з особливих порід дерев, які привозили з Сибіру. В 1914 р. будівля управління Південної залізниці стала однією з найбільших у тогочасному Харкові. Маючи чотири п’ятиповерхові (літерою П) корпуси, а всередині — ще два повздовжні та один поперечний - загальною площею понад 30 тис. м2. В так званому особливому корпусі був споруджений архів з вогнетривких металоконструкцій. Під час Першої світової війни південний корпус будівлі використовували під шпиталь для поранених. 

Будівля  управління Придніпровської залізниці в м. Дніпро

Стосовно цієї будівлі існує дуже багато версій хронології подій. За однією з версій будівля Управління під час запуску в експлуатацію Криворізької ділянки була тимчасово розташована в будівлі колишньої Суконної фабрики, яку було побудовано за проектом архітектора Д.І.Вісконті у 1826 році. Будівля з кінця 1830-х років до  1882 року не експлуатувалася. Потім у 1905-1907 роках за проектом відомого архітектора  О.М. Бекетова  було побудовано нову будівлю управління у стилі модерн. Будівля мала дуже гарне оздоблення на пілонах фасаду, з зображенням герба Катеринославської губернії. У 1930 році було прийнято рішення стосовно добудови четвертого поверху, який було виконано за проектом архітектора А.Л. Щёкіної. Під час добудови втрачені всі елементи оздоблення фасадів. Під час окупації німецькі війська  у 1943 році спалили будівлю зі значним пошкодженням основних  конструкцій. Майже два роки з 1947 по 1949 рік відбувалися роботи по відновленню будівлі за проектом архітектора Матвія Зарайського. Відповідно до цього проекту максимально спрощено конструкцію фасаду будівлі, виконано прибудову одного з корпусів. 

Будівля управління Одеської залізниці в м. Одеса

Управління залізниці знаходиться в будівлях, розташованих на вул.Ланжеронівській, біля порту, потім після чергової зміни структури управління  було переміщено у  будівлі,  в яких раніш були розташовані Земська управа(1890- 1898) та Судові установи (1893-1895). Ці будівлі були побудовані за проектом архітектора , академіка М.К.Толквінського, за проектами  якого побудовано значну кількість будівель в Одесі. Вказані споруди гарно вписалися в завершення  композиції Привокзальної площі в Одесі.

Будівля управління Львівської залізниці в м. Львів 

Будівля управління залізниці з'явилася в місті в 1914 році. Автором цього проекту є відомий львівський архітектор Збігнєв Брохвіч-Левинський. Будівництво тривало лише один рік. Для залізничного управління був обраний популярний на той час у Львові архітектурний стиль неокласицизму. Будинок прикрасила вежа з годинником, увінчана величезним куполом з високим шпилем.

Будівля управління Донецької залізниці в м. Донецьк

Будівля управління залізниці побудована на місці зруйнованої під час війни (1941-1945) середньої школи № 1. Рішення про будівництво саме на цьому місці було прийнято у 1953 році, коли Південно - Донецька (центр  в Ясіноватій), та Північно - Донецька (Центр Артемівськ) були об'єднані в єдине підприємство.

Про блог

Особистий блог Олександра Завгороднього, де ви можете прочитати про його міжнародну та професійну діяльність, освіту, дізнатися його думку, щодо  вирішення тих чи інших проблем. 

Пошук

Підписатися

Підпишіться на новини.

Контакти

  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.