logo 5

12 грудня

Про проблеми та перспективи розвитку Укрзалізниці розмовляли на каналі UA:Перший, у програмі Доброго ранку, Країно!

Запросили на ранковий ефір Доброго ранку, Країно! Для того, щоб поговорити про перспективи та проблеми на Українській залізниці. Дискусія була дуже гаряча, адже журналісти підняли багато тих питань, про які інші мовчали. Наприклад "Інтерсіті" поїзд фірми Škoda. Це навіть не Інтерсіті у класичному понятті, як і Hyundai, котрі курсують під назвою Інтерсіті. Škoda - це по суті електричка, але чеська, яка купувалася для того, аби налагодити сполучення між Харковом та Полтавою. Вони не повинні за добу проїжджати більше ніж 700 кілометрів. Зараз же вони курсують між Києвом та Тернополем і проїжджають майже 1000 кілометрів. Інтерсіті поїзди фірми Hyundai, також не є інтерсіті поїздами у класичному розумінні того ж ІСЕ (Intercity-Express), тому що мають максимальну паспортну швидкість не більше 160 км на годину.

Великою проблемою для Укрзалізниці є також пільговий проїзд. На даний час місцеві адміністрації винні залізниці, близько 4х мільярдів гривень. Один "Таран" коштує приблизно 1 мільярд гривень. Загалом Укрзалізниця зараз є застарілим "радянським телевізором", якщо проводити аналогії, в той час коли Японія та провідні країни є новітніми "гаджетами". Цю проблему можна вирішити лише системною реформою залізниці упродовж 5-10 років під керівництвом однієї ефективної команди, котра буде складатися з професіоналів залізничників, а не "ефективних" менеджерів. 

Залізниця є більш складним підприємством, аніж будь-яке інше в країні. Тільки персоналу на ній близько 300 тисяч осіб. 300 тисяч чоловік котрі присвятили своє життя залізниці, котрі здатні працювати для неї та заради неї навіть тоді, коли інші будуть казати: "ЗРАДА!". 

Про блог

Особистий блог Олександра Завгороднього, де ви можете прочитати про його міжнародну та професійну діяльність, освіту, дізнатися його думку, щодо  вирішення тих чи інших проблем. 

Пошук

Підписатися

Підпишіться на новини.

Контакти

  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.