logo 5

01 листопада

Завгородній заявив про необхідність проведення публічного аудиту «Укрзалізниці»

«Згідно із законом про публічну суспільство, компанія може бути або ПАТ (публічне акціонерне товариство) або ПрАТ (приватне акціонерне товариство). У чому різниця між цими двома підприємствами - там є деякі обмеження по кількості акціонерів, але там ще є дуже велика і значна цікава річ. Підприємства ПАТ - вони публічні і вони звітують по аудиту, тобто проводять перевірку своєї діяльності, а для ПрАТ - цієї вимоги законом не передбачається», - повідомив для newsone.ua, Завгородній Олександр, Голова першого правління ПАТ «Укрзалізниця».

За його словами, проведення аудиту в компанії "Укрзалізниця" має відбуватися публічно.

«Аудит повинен бути проведений. І проведено він повинен бути публічно. І проведено таким чином, щоб була розглянута сама діяльність «Укрзалізниці»: куди направляються гроші, як вони витрачаються. Тому що, на жаль, та перевірка, яка була проведена Держаудитслужбою, що не дала важливих результатів. Тому що перевірка проходила дуже вибірково і за дуже обмеженій кількості факторів», - розповів Завгородній.

Про блог

Особистий блог Олександра Завгороднього, де ви можете прочитати про його міжнародну та професійну діяльність, освіту, дізнатися його думку, щодо  вирішення тих чи інших проблем. 

Пошук

Підписатися

Підпишіться на новини.

Контакти

  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.