logo 5

Громадська діяльність


«Центр реформ транспортної інфраструктури України»


Ініціатор створення групи у фейсбуці - «Центр реформ транспортної інфраструктури України». Група була створена у 2014 році та вже налічує більше ніж 4000 чоловік.
ЦРТІУ - група, яка об’єднанує експертів у сфері транспорту та інфраструктури майже зі всієї країни, націлених на одну мету, а саме подолання тієї непрофесійності та безкарності, які панують у більшості сфер держави, котрі пов’язані з транспортом та інфраструктурою. До складу групи входять представники міністрерств, депутати Верховної ради, працівники Кабінету Міністрів України, керівники державних підприємств та установ, депутати обласних та місцевих рад, працівники обласних та районних державних адміністрацій, виконкомів міст.

Призначенням групи є обговорення та розробка пропозицій, щодо законопроектів та нормативних документів, пов'язаних з транспортом та інфраструктурою.


«Потяг Єднання України «Труханівська Січ»


Приймав участь у Всеукраїнській акції від імені ПАТ «Укрзалізниця» - «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Ця спільна акція, ініційована волонтерами та громадськими діячами, при підтримці «Укрзалізниці», в рамках реалізації програми Президента України щодо підтримки національної єдності України. Потяг привіз на окуповану територію учасників акції, серед яких були психологи, артисти, лікарі, музиканти, журналісти, військові, волонтери та представники громадських організацій, військові капелани духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату.


Про блог

Особистий блог Олександра Завгороднього, де ви можете прочитати про його міжнародну та професійну діяльність, освіту, дізнатися його думку, щодо  вирішення тих чи інших проблем. 

Пошук

Підписатися

Підпишіться на новини.

Контакти

  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.